KONTAKT OSS

Styrer Linda D. Fraurud
Tlf: 22 04 05 70 : 930 87 666
E-post: linda@ragnashage.no eller post@ragnashage.no

Ragnas Hage
Kyrre Greppsgate 13
0481 OSLO

Lavendel

Tlf: 22040572 : 95457821
E-post: lavendel@ragnashage.no

Lilje

Tlf: 22040573 : 95456768
E-post: lilje@ragnashage.no

Primula

Tlf: 22040574 : 95448264
E-post: primula@ragnashage.no

Mynte

Tlf: 22040575 : 95458960
E-post: mynte@ragnashage.no

Soleie

Tlf: 22040576 : 95461620
E-post: soleie@ragnashage.no

Petunia

Tlf: 22040577 : 95450461
E-post: petunia@ragnashage.no

Foreldre kan også ta kontakt med oss via MyKid.  Dette er et nettbasert kommunikasjonsverktøy som vi bruker til intern kommunikasjon mellom foreldre, avdelinger og ansatte. Her legges det blant annet ut ukeplaner, bilder, nyhetsbrev m.m.